1

MisjaKancelaria oferuje rzetelną pomoc, dokładając największej staranności, aby Klient powierzający nam swój problem osiągnął jak największą satysfakcję z jego rozwiązania. Wychodzimy z założenia, że tylko indywidualne podejście do każdego Klienta pozwoli na zrozumienie jego problemu i tym samym zwiększy szanse na skuteczną pomoc z naszej strony. Nade wszystko, zadowolenie naszego Klienta i jego przekonanie o tym, że czuje się z nami bezpiecznie, daje nam poczucie spełnienia naszej misji.

 

2

Wizja​Naszą wizją jest stworzenie dynamicznej i nowoczesnej kancelarii prawniczej w pełni rozumiejącej potrzeby Klienta. Kancelarii dającej gwarancję bezpieczeństwa, jakości i dostępności dla Klientów. Kancelarii działającej według przyjętych zasad i wartości, jak również nastawionej na rozwój kompetencji jej pracowników.

 

3

CeleNaszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wykorzystując całą naszą wiedzę i doświadczenie pragniemy zagwarantować naszym Klientom kompleksową opiekę prawną. Często nie jesteśmy świadomi swoich praw, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom ludzi poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i oferujmy profesjonalną pomoc w dochodzeniu ich praw.

Celem naszej Kancelarii jest niesienie pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. 

HELPEA W październiku 2015 r. Kancelaria rozpoczęła ścisłą współpracę z firmą Helpea Sp. z o. o. zajmującą się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach.